אודות

זהבה שדה

זהבה שדה פיתחה סדרת מוצרים ייחודית המתבססת על חידושי המדע בתחום הקוסמטיקה והפדיקור. סדרת המוצרים פותחה בהתבסס על ידע וניסיון שנצברו במהלך השנים ומציגה שילוב מנצח של תכשירים מתקדמים המתאימים גם לחולי סוכרת.

התכשירים מיועדים לפדיקוריסטיות, קוסמטיקאיות ולקוחותיהן. פיתוח וייצור סדרות התכשירים המיוחדים לטיפוח העור נעשה באמצעות ציוד משכולל וחדיש. תוך חקר פתרונות חדשניים ונקיטת אמצעים לאבטחת איכות, המבטיחים שכל מוצר יעמוד בדרישות הנוקשות של תקני GMP (תנאי ייצור נאותים) ו – ISO  (ארגון התקינה הבינלאומי), ומשרד הבריאות. כל מוצר נבדק בקפידה על מנת לוודא שהוא אכן מועיל ועומד מאחורי מה שהוא מבטיח.

תוצאות הטיפולים לא פחות ממהפכניות ואלפי נשות מקצוע המשתמשות במוצרים של חברת זהבה שדה, נהנות וממליצות על מוצרי החברה ורוכשות שוב ושוב את התכשירים. מוצרים ייחודיים אלה משמשים את הפדיקוריסטיות והקוסמטיקאיות בעבודתן היום יומית כדי למנוע ולטפל בבעיות עור ולאפשר ללקוחותיהן ליהנות מעור בריא בעל מראה צעיר לאורך זמן.

חזון

זהבה שדה שואפת להציג סטנדרטיים מתקדמים וחדשניים לטיפולים בעור ומפתחת תכשירים יעילים לבעיות עור מאתגרות ומגוונות. השימוש והטיפול בתכשירים אכן מניבים תוצאות ארוכות טווח וברורות לעין. התכשירים זוכים להצלחה ומשיגים תוצאות מדהימות. זהבה שדה מרצה בבתי הספר בארץ המובילים בתחום הקוסמטיקה והפדיקור ומעניקה הדרכה אישית וליווי מקצועי.

/ 5.

צרו קשר

השאירי פרטים ונחזור אלייך לשיחת ייעוץ

שיתוף:
Shopping cart
Start typing to see products you are looking for.

עכשיו רק לנרשמות באתר!

חולמת ללמוד את אחד ממקצועות היופי?

הצטרפי לאחד מהקורסים שלנו ותקבלי קורס שעוות מקצועי במתנה!

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם: