מה עושים ואיך מעלימים יבלת ויראלית?

יבלות ויראליות שייכות לאותם נגעים, אשר, לרוב, אנחנו לא טורחים ללמוד עליהם כשאיננו סובלים מהם, אבל, מהרגע שפגשנו אותם באופן אישי על בשרנו, נהיה מוכנים לעשות כמעט הכל כדי להעלים אותו. ויש לכך גם סיבה טובה – היבלות הויראליות, בניגוד למרבית נגעי העור האחרים (כדוגמת שומות, סרחי עור או נקודות חן), גם מדבקות להפליא. כך שלא רק שיבלת ויראלית אחת המופיעה על היד שלכם עלולה לגרור איתה יבלות נוספות גם במקומות אחרים בגופכם, בנוסף, אתם עלולים גם להדביק אנשים אחרים, ובכך, ליצור מעגל הדבקה מתרחב.

מהן, בכלל, יבלות ויראליות?

יבלות ויראליות שייכות מסווגות כיבלות נגיפיות. למעשה, ניתן להבחין בצמיחה ממוקדת ומוגברת של העור בנקודה מסוימת לצורה כרוביתית או חלקה. כ-7-12 אחוז מכלל האוכלוסייה יסבול, בשלב זה או אחר של חייו מהופעתן של יבלות ויראליות, בלא קשר לנטייה גנטית, למין או לעונה בשנה. במרבית המקרים, הופעתן של היבלות הווירליות אינה מלווה כאב (למעט אלו שבכפות הרגליים שמפריעות בעת הדריכה על כף הרגל), אבל, בשל יכולת ההדבקה הגבוהה שלהן, הן אינן נחשבות לבעיה אסתטית (המותירה בידי הסובל מהן את ההחלטה האם לטפל בהן) אלא מצריכות טיפול אפקטיבי קרוב ככל האפשר למועד הופעתן.

כל גישות הטיפול הקיימות כיום, טיפול טבעי או טיפול קונבנציונאלי, מתמקדות במטרה הזהה – להכחיד את הווירוס הגורם ליבלת.

הרפואה המערבית וגישתה לטיפול

הרפואה המסורתית מטפלת ביבלות באמצעות הקפאתן בחנקן נוזלי, בנוזלים או משחות המבוססים על חומרים כימיים (ולכן, גם אסורים לשימוש בעת היריון או הנקה), או באמצעות אנרגיות חום ממוקדות המכוונות ליבלת (מחט חשמלית או לייזר). על מנת להעניק ליבלת (ולווירוס הגורם אותה) מכת מוות ניצחת, אם תבחרו בגישת הטיפול הקונבנציונאלית, יומלץ לכם לשלב בין הסרה אקטיבית (הקפאה בחנקן או טיפול בלייזר, למשל) לבין טיפות או משחה לפרק זמן מסוים, מה שחושף את הגוף ללא מעט כימיקלים שאינם בריאים.

שיטות טיפול טבעי ביבלות ויראליות

הטיפול הטבעי, כשמו הוא, עושה שימוש אך ורק בחומרים טבעיים לטיפול ביבלות הוויראליות.

גם כאן, מוצעות לכם מספר גישות טיפול אפשריות:

שימוש בוויטמין C, שחיטוי זיהומים וריפוי פצעים מופיעים ברשימת יכולותיו. תוכלו לשפשף את היבלת בלימון חצוי, או, לחילופין, להשרות קליפות לימון בחומץ תפוחים למשך יומיים, ובנוזל שנוצר, לשטוף את היבלות ולא לנגב עד לייבוש מלא של הנוזל. אם אתם פחות מתחברים ללימון, תוכלו למרוח באמצעות קיסם שרף (חלב) תאנים פעמיים ביום על היבלות, וזאת – לאחר מריחת וזלין (או חומר שומני אחר שישמש כמבודד) על העור מסביב. גם בוץ או מלח שמקורם בים המלח, שמן אובליפיחה או שמן קיק עשויים לסייע לכם כחלק מהטיפול הטבעי.

אנו ממליצים לכם גם על סדרת התכשירים של זהבה שדה שעשירים בצמחי מרפא, שמנים טבעיים ובחומרים פעילים אנטי בקטריאליים ואנטי דלקתיים. אלו גם הוכחו כיעילים לפתרון בעיות עור כמו, יבלת ויראלית, פטרת ציפורניים וכו’.

הטיפול האידיאלי הוא שילוב בין טיפות CANDICLEARS עם משחה טיפולית לריפוי העור – TRIGOLEX FORTE.

כל הזכויות שמורות לזהבה שדה. אין להעתיק, להציג בפומבי או להשתמש בתכנים המתפרסמים באתר, ללא קבלת אישור מפורש בכתב.

טיפול בפסוריאזיס

פסוריאזיס היא מחלה פסיכוסומטית אוטו-אימונית (מחלה שתוקפת את המערכת החיסונית של הגוף) שגורמת לבנייה מהירה של תאי העור. המחלה מופיעה

קרא עוד »
סגירה
Start typing to see products you are looking for.

חולמת ללמוד את אחד ממקצועות היופי?

עכשיו רק לנרשמות באתר!

למצטרפות לאחד מהקורסים שלנו ותקבלי קורס שעוות מקצועי במתנה!

להצטרפות לנבחרת של זהבה שדה,

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

סל הקניות שלי

סגירה
Scroll To Top