מה גורם לפטרת בציפורניים?

אחוז מאוד גבוה מהאנשים סובל או יסבול בתקופה מסוימת בחייו מפטרת ציפורניים – מחלה קשה שמאוד לא פשוט לצאת ממנה ועם כל הכבוד לרפואה המתקדמת שלנו, פטרת היא מאוד עקשנית וכדי להרוג אותה אחת ולתמיד, אתם תצטרכו להבין תחילה מהם הגורמים השונים לפטרת הציפורניים. במאמר הנוכחי ריכזנו עבורכם את כל הגורמים לפטרת הציפורניים ומה כדאי לעשות כדי לקטול את הפטרת אחת ולתמיד.

כל מה שגורם לפטרת בציפורניים

לפטרת יכולות להיות סיבות רבות ומגוונות כששני הגורמים המרכזיים הם הגורם הגנטי (התורשתי) וגורם סביבתי (מתנאים לא נכונים עבור כף הרגל). והנה מספר דוגמאות לכל אחד מהמצבים הללו:

פטרת כגורם תורשתי:

ישנם אנשים שתופיע להם פטרת בשלב מסוים בחיים בגלל מרכיבים גנטיים, כי יש להם נטייה לפתח פטרת (מה שלאחרים לא), ואם רק ישמרו על תנאים מחמירים ותזונה נכונה הם יכולים להימנע מהופעת הפטרת. אבל עם גנטיקה לא פשוט להתמודד ואם המשפחה שלכם סובלת מפטרות, יכול מאוד להיות שגם אתם עלולים לסבול מהפטרת בשלב מסוים בחייכם (חד משמעית שהדבר אינו וודאי, ואם אתם תעקבו אחר ההמלצות למניעת הפטרת – אז אתם תוכלו להפחית את הסיכויים להופעת פטרת בציפורניים והעור).

פטרת הנובעת ממחלות רקע

מחלות רקע שונות יכולות להחליש את המערכת החיסונית של האדם ולגרום להופעת הפטרת. חולים סוכרתיים, אנקולוגיים, אנשים שלוקחים תרופות באופן קבוע סובלים ממערכת חיסונית חלשה וזהו בדיוק המוקד שהפטרייה מתחילה לתקוף. בעצם, הפטרת מופיעה בכל מקום. בין אם זה במקלחות שלנו, בשירותים, בנעליים, אבל לא בהכרח שכולנו נידבק בה ואנשים חולים שהמערכת החיסונית שלהם חלשה מדי, עלולים לחטוף את הפטרת ממש לא במקריות אלא, שהגוף שלהם לא יהיה מספיק חזק להתמודד עם הפטרייה העקשנית שיכולה להופיע בקלות רבה על העור או על הציפורניים.

פטרת שנוצרת מתנאים שונים

תנאים לא נאותים לכף הרגל יכולים גם הם ליצור פטרת בציפורניים. הליכה יחפה במקלחות ציבוריות, ניגוב לא יסודי בין אצבעות כף הרגל, הליכה בנעל סגורה ואטומה שגורמת להופעת לחות  – כל הדברים הללו יכולים לגרום להופעת פטרת בעור כף הרגל ובציפורניים בפרט שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה.

הפתרון שלנו לפטרת הציפורניים – סדרת CANDICLEARS!

תכשיר הדגל של זהבה שדה CANDICLEARS   ו- CANDICLEARS FORTE, הינם תכשירים שהוכחו כמסייעים לטיפול בפטרת הציפורניים. טיפות לפטרת יחד עם קרם ייחודי לפטרת הציפורניים אשר מועשר בתרכובת ייחודית של שמנים אתריים, תמציות צמחי מרפא, מרכיבים אנטי פטרייתיים ואנטי מיקרוביאליים לטיפול ושמירה על בריאות הציפורן.

אם יש לכם כל שאלה בנושא ואתם סובלים מבעיות שונות בציפורניים – השאירו לנו את הפרטים שלכם ואנחנו נשמח לעזור לכם בהקדם!

מאמרים נוספים

/ 5.

צרו קשר

השאירי פרטים ונחזור אלייך לשיחת ייעוץ

Shopping cart
Start typing to see products you are looking for.

עכשיו רק לנרשמות באתר!

חולמת ללמוד את אחד ממקצועות היופי?

הצטרפי לאחד מהקורסים שלנו ותקבלי קורס שעוות מקצועי במתנה!

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם: