אקזמה

טיפול באקזמה בעור

אקזמה בעור זוהי למעשה הגדרה כוללת למכלול של מצבים דלקתיים כרוניים של העור, כאשר ניתן להצביע על 3 גורמים אפשריים להתפתחות אקזמה בעור:

  • הגורם הראשון האפשרי להתפתחות אקזמה בעור הוא נטייה גנטית.
  • הגורם השני להתפתחותה של אקזמה בעור הוא סביבתי, למשל מזג אוויר.
  • הגורם האפשרי השלישי להתפתחות אקדמה בעור הוא מצבי לחץ.

תסמיני אקזמה בעור:

האקזמה מתפתחת עקב רגישות אלרגית של העור והיא באה לידי ביטוי בתסמינים הבאים:

  • משטח אדום
  • סדקים
  • התקשות העור
  • התכסותו העור בקשקשים
  • גירוד בעור

אקזמה בעור גורמת, כאמור, לגרד עז העלול להתפתח לשלפוחיות שיכולות להתאחד וליצור שטחים רצופים של עור מודלק. לעיתים, תחושת הגרד והבערה בלתי נסבלים לעיתים עד כדי פגיעה באיכות החיים, כאשר נתונים כמו סביבה לחה, חום וזיעה עלולים להחריף עוד יותר את התופעה.

לרכישת תכשירי טיפול באקזמה בעור גללו למטה והוסיפו את התכשירים לסל הקניות. למידע נוסף אודות טיפול באקזמה בעור צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

מניעת אקזמה בעור:

על מנת למנוע התפתחות של אקזמה בעור חשוב לשמור על סביבת הרגל מאווררת. חשוב לדאוג שהרגל לא תזיע במשך שעות ארוכות במהלך היום בתוך נעליים סגורות. כמו כן, מאחר שצמר, סריגים ובדים סינתטיים אחרים עלולים להחמיר את האקזמה חשוב להקפיד ולגרוב גרביים העשויות 100% כותנה. לבסוף, חשוב שלא לחשוף את עור הרגליים לחומרי ניקוי שמתיימרים להסיר שומנים, הם גורמים לגירוי מיותר של העור.

טיפול באקזמה בעור:

יש טיפול באקזמה בעור שהוכח כיעיל מאוד ויעידו על כך מאות מטופלים שכבר החלימו. טיפול באקזמה בעור עם תכשירים מבית זהבה שדה יבטיח הקלה על הגירודים ותוצאות מרשימות של העלמת האקזמה בתוך זמן קצר.

אופן טיפול באקזמה בתכשירים מבית זהבה שדה:

יש למרוח PROTOLEX (פרוטולקס), שהיא למעשה מסיכה טיפולית רב תכליתית לשיקום העור, על כל כף הרגל בשכבה אוטמת. כמו כן,  יש לגרוב גרביים העשויות 100% כותנה לאורך כל תקופת הטיפול וכן לאחריה, כדי להבטיח שהאקזמה לא תחזור שוב.

סדרת תכשירי טיפול באקזמה בעור מבית זהבה שדה

סדרת תכשירי טיפול באקזמה בעור מבית זהבה שדה הם מן המתקדמים הן בארץ והן בעולם כולו, והם פותחו לאחר מחקר ארוך ותוך נקיטת אבטחת איכות קפדנית. תכשירי טיפול באקזמה פרי פיתוחה של זהבה שדה עמדו בסטנדרטים המחמירים של ארגוני התקינה הבינלאומיים ומאושרים גם על ידי משרד הבריאות הישראלי (אישור GMP  וכן אישור ISO). הייחודיות של התכשירים באה לידי ביטוי בין היתר בכך שהם מתאימים גם לחולי סכרת והם מבטיחים טיפול יעיל ומוכח בשיטה מהפכנית ופורצת דרך.

לקבלת מידע נוסף אודות טיפול באקזמה בעור צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

טיפול בהרפס

טיפול בהרפס בתכשירים מבית זהבה שדה מאפשר להקטין את סך ההתפרצויות, מונע התפרצויות נוספות ומקל מאוד על הסבל הנלווה.אם אתם

קרא עוד »

טיפול בפסוריאזיס

פסוריאזיס היא מחלה פסיכוסומטית אוטו-אימונית (מחלה שתוקפת את המערכת החיסונית של הגוף) שגורמת לבנייה מהירה של תאי העור. המחלה מופיעה

קרא עוד »
סל הקניות שלי
Start typing to see products you are looking for.

חולמת ללמוד את אחד ממקצועות היופי?

עכשיו רק לנרשמות באתר!

למצטרפות לאחד מהקורסים שלנו ותקבלי קורס שעוות מקצועי במתנה!

להצטרפות לנבחרת של זהבה שדה,

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם: