טיפול באקזמה בעור

מהי אקזמה בעור?

אקזמה בעור היא למעשה הגדרה כוללת למכלול של מצבים דלקתיים כרוניים של העור, כאשר ניתן להצביע על 3 גורמים אפשריים להתפתחות אקזמה בעור:

 • הגורם הראשון האפשרי להתפתחות אקזמה בעור הוא נטייה גנטית.
 • הגורם השני להתפתחותה של אקזמה בעור הוא סביבתי, למשל מזג אוויר.
 • הגורם האפשרי השלישי להתפתחות אקדמה בעור הוא מצבי לחץ.

תסמיני אקזמה בעור:

האקזמה מתפתחת עקב רגישות אלרגית של העור והיא באה לידי ביטוי בתסמינים הבאים:

 • משטח אדום
 • סדקים
 • התקשות העור
 • התכסותו העור בקשקשים
 • גירוד בעור

אקזמה בעור גורמת, כאמור, לגרד עז העלול להתפתח לשלפוחיות שיכולות להתאחד וליצור שטחים רצופים של עור מודלק. לעיתים, תחושת הגרד והבערה בלתי נסבלים לעיתים עד כדי פגיעה באיכות החיים, כאשר נתונים כמו סביבה לחה, חום וזיעה עלולים להחריף עוד יותר את התופעה.

לרכישת תכשירי טיפול באקזמה בעור

 • PROTOLEX 50ml – 250ml
  231.00699.00
 • TRIGOLEX FORTE 50ml – 250ml
  297.00769.00

לפני ואחרי טיפול באקזמה עם המוצרים של זהבה שדה

מניעת אקזמה בעור:

על מנת למנוע התפתחות של אקזמה בעור חשוב לשמור על סביבת הרגל מאווררת. חשוב לדאוג שהרגל לא תזיע במשך שעות ארוכות במהלך היום בתוך נעליים סגורות. כמו כן, מאחר שצמר, סריגים ובדים סינתטיים אחרים עלולים להחמיר את האקזמה חשוב להקפיד ולגרוב גרביים העשויות 100% כותנה. לבסוף, חשוב שלא לחשוף את עור הרגליים לחומרי ניקוי שמתיימרים להסיר שומנים, הם גורמים לגירוי מיותר של העור.

טיפול באקזמה בעור:

יש טיפול באקזמה בעור שהוכח כיעיל מאוד ויעידו על כך מאות מטופלים שכבר החלימו. טיפול באקזמה בעור עם תכשירים מבית זהבה שדה יבטיח הקלה על הגירודים ותוצאות מרשימות של העלמת האקזמה בתוך זמן קצר.

אופן טיפול באקזמה בתכשירים מבית זהבה שדה:

יש למרוח PROTOLEX (פרוטולקס), שהיא למעשה מסיכה טיפולית רב תכליתית לשיקום העור, על כל כף הרגל בשכבה אוטמת. כמו כן,  יש לגרוב גרביים העשויות 100% כותנה לאורך כל תקופת הטיפול וכן לאחריה, כדי להבטיח שהאקזמה לא תחזור שוב.

סדרת תכשירי טיפול באקזמה בעור מבית זהבה שדה

סדרת תכשירי טיפול באקזמה בעור מבית זהבה שדה הם מן המתקדמים הן בארץ והן בעולם כולו, והם פותחו לאחר מחקר ארוך ותוך נקיטת אבטחת איכות קפדנית. תכשירי טיפול באקזמה פרי פיתוחה של זהבה שדה עמדו בסטנדרטים המחמירים של ארגוני התקינה הבינלאומיים ומאושרים גם על ידי משרד הבריאות הישראלי (אישור GMP  וכן אישור ISO). הייחודיות של התכשירים באה לידי ביטוי בין היתר בכך שהם מתאימים גם לחולי סכרת והם מבטיחים טיפול יעיל ומוכח בשיטה מהפכנית ופורצת דרך.

לקבלת מידע נוסף אודות טיפול באקזמה בעור צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

/ 5.

צרו קשר

השאירי פרטים ונחזור אלייך לשיחת ייעוץ

שיתוף:
Shopping cart
Start typing to see products you are looking for.

עכשיו רק לנרשמות באתר!

חולמת ללמוד את אחד ממקצועות היופי?

הצטרפי לאחד מהקורסים שלנו ותקבלי קורס שעוות מקצועי במתנה!

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם: